2017 - ROD Sady Antoniukowskie Białystok

Rodzinny Ogród Działkowy
Sady Antoniukowskie
Białystok
ROD Sady Antoniukowskie Białystok
Przejdź do treści

2017

O Nas > Galeria
W dniu 23 września w świetlicy naszego odbyły się ogrodowe Dni Działkowca. Na wstępie Prezes Zarządu przywitał przybyłych działkowców i zaproszonych gości w osobach Prezesa OZ PZD Pana Andrzeja Bojko z małżonką oraz funkcjonariuszy III Komisariatu Policji: Pana Komendanta podinsp. Grzegorza Hoduna, Kierownika Rewiru Dzielnicowych Pana st.asp. Rafała Kotowicza oraz dzielnicowego naszego rejonu st. sierż. Jacka Misztalewskiego. W związku z przypadającą rocznicą 120 - lecia ogrodów działkowych Prezes
 
Zarządu przypomniał zebranym historię ich powstania i problemy z jakimi borykają się dzisiaj. Następnie głos zabrali funkcjonariusze III Komisariatu . W swoich wystąpieniach poruszali temat bezpieczeństwa i mapy zagrożeń w mieście Białystok, a także gdzie i w jaki sposób można zgłaszać swoje problemy i uwagi na temat poprawy bezpieczeństwa w naszym mieście. Prezes OZ PZD Pan Andrzej Bojko wręczył zasłużonym działkowcom srebrne i brązowe odznaki „Zasłużonego Działkowca”. Dyplomy za wzorowo uprawiane działki wręczył Prezes Zarządu Czesław Bagiński. Po części oficjalnej na stołach pojawił się gorący bigos i smakołyki z własnego koszyka. Muzycznie czas umilał zespół ‘ Malibu”. Zabawa przebiegała w miłej i spokojnej atmosferze do późnych godzin wieczornych.

POWÓDŹ   2017

Na naszej stronie przedstawiamy najczęściej te dobre chwile z życia naszego ogrodu, ale jak wszyscy wiemy bywają również i te złe.Niewątpliwie taką złą i katastrofalną w skutkach była ulewa, która przeszła nad naszym miastem w dniu 07.05.2017 roku. Jej skutki odczuli wszyscy mieszkańcy w tym nasz ogród i jego działkowcy. Zalanych zostało 130 działek. Zniszczeniu uległy alejki, zasiewy, nasadzenia i rzeczy znajdujące się w altankach. Rozmiar i skutki tej powodzi, bo z całą pewnością można tak to nazwać przedstawiają zamieszczone zdjęcia. Wszyscy mamy nadzieję, że podobna sytuacja już się nie powtórzy.
ROD Sady Antoniukowskie
ul . Świętokrzyska 14
Białystok 15 - 843
tel . 880 366 612
sadyantoniukowskie@op.pl
Darmowy licznik odwiedzin
Wróć do spisu treści